Haberler

Kaymakam Duru'ya Develi Belediye Meclisi Tarafından "Fahri Hemşerilik Beratı" Verildi

2020 yılının ilk meclis toplantısını yapan Develi Belediye Meclisi, oy birliğiyle Develi Kaymakamı Murat Duru’ya “Fahri Hemşerilik Beratı” verme kararı aldı.

5393 sayılı Belediye Kanununun 18. Maddesinin (r) bendi uyarınca 06.01.2020 tarihli toplantının 01 sayılı kararıyla oluşturulan Fahri Hemşerilik Beratını Develi Belediye Meclisi adına Kaymakam Duru’ya takdim eden Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Develi’ye olan sevgisini her ortamda dile getiren ve ilçemizde devlet-millet kaynaşmasında aktif rol oynayan kıymetli kaymakamımıza oy birliği ile fahri hemşerilik beratı vermekten dolayı çok mutluyuz. İlçemiz halkıyla bütünleşerek, Develimizin huzuru ve refahı için gayret gösteren Kaymakamımız Murat Duru Bey’e şahsım, meclis üyelerimiz ve tüm hemşerilerim adına teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Takdim edilen “Fahri Hemşerilik Beratı” karşısında çok duygulandığını belirten Kaymakam Duru “Yeni yıla ve yeni yaşıma böylesi güzel bir hediye ile girmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Böylesi güzel bir jestle beni onore eden Develi Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar’a ve siz kıymetli meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. Ben Develi’de kaymakamlık yapmaktan çok mutluyum. İnşallah bundan sonra sizin bir hemşeriniz olarak daha güzel yarınlar için el ele hizmet üretmeye devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.6 Ocak 2020 - 140 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019