Haberler

İlçe Protokolü İlk Ders Gününde Öğrencilerle

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk günü münasebetiyle Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Develi Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak Seyrani İlkokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

            İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak’ın selamlama konuşmasıyla başlayan programda Cabbar Başkan öğrencilerden öğretmenlerini ve ailelerini üzmeyeceklerini ve derslerine çok daha iyi çalışacaklarına dair söz alarak “Develimizde herkes gibi ben de ilk ders gününün o tatlı heyecanını yaşıyorum. 2019-2020 Eğitim-öğretim sezonunun herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” açıklamalarında bulundu. Kendisini en çok sevindiren ve heyecanlandıran haftanın ilköğretim haftası olduğunu belirten Kaymakam Duru “Güzel ülkemizin refah ve huzuru için sizlere büyük görevler düşmektedir. Bu aziz vatanda barış ve kardeşlikle yaşayabilmemiz için büyük bir özveri ile eğitim hayatınızı devam ettirmeniz gerekmektedir. Bu hususta siz yavrularımıza, öğretmenlerimize ve velilerimize başarılar diliyorum” dedi.

            İstiklal Marşının okunmasının ardından ilk ders zilini çalan ilçe protokolü daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret etti. İlçe protokolü daha sonra Seyrani İlkokulu Müdürü Mustafa Baldık’la bir araya gelerek okul ve öğrenciler hakkında istişarelerde bulundu.

 

9 Eylül 2019 - 180 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019