Haberler

Başkan Cabbar ve Başkan Turan’dan Saray Halıya Ziyaret
BAŞKAN CABBAR VE BAŞKAN TURAN’DAN SARAY HALIYA ZİYARET
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Ak Parti Develi İlçe Başkanı Osman Turan’la birlikte Saraylı Halı fabrikasını ziyarette bulundu.
Saray halının Develi’deki hemşerilerimizin en büyük ekmek kapısı olduğunu ve binlerce ailenin geçim kaynağı olduğunu belirten Başkan Cabbar “Ekonomik darbe planlarıyla Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışanlar bu tür saldırılara hiçbir zaman boyun eğmeyecek kadar güçlü bir ülkedir. Baştaİlçemiz olmak üzere ülke ekonomisine ve istihdama yıllarca destek olan Saray Halı fabrikamızın her zaman yanındayız Saray Halı fabrikamızdan gelen ricalar bizim için emir niteliğindedir” dedi. Başkan Cabbar ayrıca “Develi’de halka fayda ve hizmet sağlayan tüm kurum ve kuruluşlarla karşılıklı ziyaretlerde bulunarak belediyeyi ilgilendiren konulardaki talep ve gereksinimleri doğrultusunda her zaman desteklerimiz devam edecektir. Tüm çalışanlara işlerinde kazasız belasız çalışmalar ve kolaylıklar dileyerek üzerimize düşen her konuda gerekeni yapmaya hazırız “dedi
Saray halı fabrikasının idarecileriyle sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunan Başkan Cabbar ve Başkan Turan’a Saray Halı İdarecileri her daim Develi Belediyesinin desteğini yanlarında hissettiklerini söyleyerek bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.
8 Kasım 2018 - 125 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Çok Yakında . . .
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019