Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
MAYıS 2018
Develi Halkı Gündüz İşinde Gece Demokrasi Nöbetinde 12. Gün
27 Temmuz 2016
754 kez okundu.

“Darbeye Karşı Tek Yürek” sloganı ile İlçemizde devam etmekte olan demokrasi nöbetinde 12. Günde de Develililer Cumhuriyet Meydanını boş bırakmadı.

Suriyeli misafir Yasin Nabhen’in Kuran ı Kerim tilaveti ile başlayan program, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın selamlama konuşmasıyla devam etti. “Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyel tutmaya başladığımız nöbetlerimiz yine onun emri gelene kadar devam edecektir” diyerek ilk günden itibaren vatan müdafaası için yılmadan nöbetlerine devam eden Develi halkına teşekkürlerini iletti.

İl Müftü Yardımcısı Hemşerimiz Galip Koçer’in konuşma yaptığı programda Koçer “Darbe ve darbeci zihniyetin ülkemizdeki yıkımlarına hepimiz şahidiz. Özellikle son kalkışmada görüldü ki bunlar kendi halkına bile silah doğrultacak kadar adi, aşağılık kimselerdir. Ama Anadolu toprakları emsalsiz devlet-millet dayanışması ile bu fitneyi ve zulmü bertaraf etmiştir” diyerek, Develi Meydanında vatan müdafaasının edeceğini belirtti.

Hemşerilerimizden Türkan Bozkır, Yasin Kaman, Murat Kısa, Vildan Berk ve Yunus Yurdakul şiirler okurken, İsmail Kayserili de sazı ve sözü ile Develililere ilahi ve türkü dinletisi sundu. Bilal Habeşi Cami İmamı Resul Saraç’ın duasının ardından Develi Belediyesi tarafından ikram edilen çay ve çorbalarla on ikinci nöbet de sabahlara kadar devam etti.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör