Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
MAYıS 2018
Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor
18 Temmuz 2016
777 kez okundu.

Develi halkı Demokrasi nöbetinin ikinci gününde de büyük bir kalabalık ile demokrasi nöbetine kaldığı yerden devem etti.

AK Parti Kayseri Milletvekili Sami DEDEOĞLU Develileri ziyaret ederek Develililerle duygu düşüncelerini paylaştı Vekil Dedeoğlu konuşmasında “İlk andan itibaren yurdumuzun diğer yerlerinde olduğu gibi siz kıymetli hemşerilerimiz de bir an olsun meydanları boş bırakmadınız. İnşallah o hainler hak ettikleri cezayı en kısa sürede bulacaklardır. Göstermiş olduğunuz bu birlik ve beraberlikten dolayı bizler ne kadar iftihar etsek azdır. Sizlerin vekiliniz olmaktan bir kez daha gurur duydum. Rabbim kardeşliğimize zeval vermesin vermek isteyenlere de fırsat vermesin” diyerek inadına birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yaşanan Darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımız, emniyet güçlerinde görevli personelimiz için Develi Meydanında gıyabı cenaze namazı kılındı. Yurt dışından gelen Develili vatandaşlarımız Develi Belediye Başkanımız Mehmet CABBAR’a tatil için geldiklerini ancak 15 Temmuz akşamı yaşanan Darbe girişiminden dolayı Gurbetçi Vatandaşlarımız Develi’de kalarak Vatanımıza, Milletimize, Milli iradeye, Demokrasiye sahip çıkmak için burada kalacaklarını söylediler. Ayrıca Develililer olayın ilk başladığı anından itibaren fedakârca davranan ve Develideki kardeşliğin tesisi için yoğun mücadele veren Başkan Cabbar’a teşekkürlerini ilettiler. Demokrasi Nöbeti, Kuran-ı Kerim Tilaveti, ilahiler, şiirler ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör