Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
HAZIRAN 2018
Başkan CABBAR'dan Hayırseverlere Teşekkür Ziyareti
23 Mart 2016
775 kez okundu.

İlçemiz Sanayi camiini yaptıran ve kullanıma açan hemşerimiz iş adamı Cuma Sungur’a Başkan Mehmet Cabbar ve beraberindeki heyet teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Ak Parti Develi ilçe Başkanı Mehmet Durukan, Belediye Meclis üyeleri Kamil Müderrisoğlu ve Adnan Sezer ile İlçe yönetim kurulu üyeleri katıldılar. Belediye Başkanı Mehmet Cabbar hayırsever iş adamı Cuma Sungur’a “Hayırlı bir iş yaptığı için hayırsever hemşerimiz Cuma Sungur’a ağabeyimize teşekkür ederim. İl dışında olmamdan dolayı cami açılışına katılamadım. Ondan dolayı kendisini evinde ziyaret ederek teşekkür etmek istedim. Allah ondan razı olsun ve hayrını kabul etsin. Cuma Sungur ağabeyimizi ahde vefa göstererek hayırsever kervanında katıldığından ve sanayimiz için elzem olan camiyi tekrar yaptırdığından dolayı tekrar teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretten sonra hayırsever hemşerimiz Cuma Sungur’a Başkan Cabbar plaket takdim etti. Ocak 2014’te yanan ve Nisan 2014 te inşaata başlanan 24 ayda tamamlanan cami 18 Mart 2016 da açılışı yapıldı.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
kayseri arçelik servisi