Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
HAZIRAN 2018
2016 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
3 Mart 2016
812 kez okundu.

Üç aylık periyodlarla yapılan Muhtarlar Toplantısı Develi Kaymakamı Harun Başıbüyük’ün öncülüğünde Sosyal Hizmet Merkezi Konferans Salonunda yapıldı.

2016 yılının ilk toplantısında kurum müdürleri ve birim amirleriyle bir araya gelen muhtarlar yetkililerden güncel bilgiler alıp sorunlarını dile getirdi. İnteraktif şekilde yapılan toplantıda ilk olarak Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğünün ortak vurgusu mahallelerdeki güvenlik zafiyetlerinin önüne geçilmesi adına ortaklaşa alınacak tedbirler oldu. İlçe Tarım Müdürlüğünce Tarım Bakanlığının destek programları ve salgın hastalıklarda uygulanacak önlemler anlatıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü ise okullara yapılan yatırımlardan ve kurs imkanlarından bahsetti. Dış Mahallelerdeki su ve kanalizasyon çalışması ise Kaski yetkilisi tarafından ayrıntılı şekilde anlatıldı.

Develi Belediye Başkanının da katıldığı toplantıda Başkan Cabbar öncelikle 2015 yılındaki çalışmaları mahalle mahalle ele alarak geniş bir özet sundu. 2016 yılındaki hizmet haritasından ve çalışma ajandasından da bahseden Başkan Cabbar sunumun ardından muhtarların sorularını tek tek dinleyerek detaylı şekilde cevaplar verdi. Toplantının amacına uygun şekilde gerçekleştiğini belirten kaymakam Başıbüyük ve Başkan Cabbar, toplantıların yine periyodik şekilde yapılarak ortak istişarelerle sorunların en aza indirilmesi için gayret edileceğini belirtti.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
kayseri arçelik servisi