Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
HAZIRAN 2018
Başkan Cabbar Yılın Yerel Yöneticileri Arasında
26 Aralık 2015
915 kez okundu.

Kentlerin bir adım daha ileriye taşınması, sorunların çözümü için üretilen projelerin desteklenmesi ve Belediye Başkanlarının teşviki için Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin bu yıl altıncısını düzenlediği “Yılın Yerel Yöneticileri” etkinliği Hacılar Belediyesi Kültür Merkezinde yapıldı.

“Aksu Mesire Alanı” ve “Kentsel Dönüşüm” projeleriyle iki ayrı ödüle layık görülen Başkan Cabbar, ödülden sonra yaptığı kısa konuşmasında “Beni bu ödüle layık gören Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi çalışanlarına ve bu projelerin hazırlanmasında emeği geçen Belediye personeline şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin 100. Sayıya ulaşmasından dolayı da kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Türkiye genelindeki belediye başkanlarının projelerinin halka sunularak, halkın oylaması sonucunda projeleri en çok oy alan Belediye başkanlarına ödül verildiği programın sonunda Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin 100. Sayıya ulaşmasını kutlamak amacıyla ve birlik beraberlik görüntüsü sergilemek adına pasta kesme merasimi yapıldı.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
kayseri arçelik servisi