Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
MAYıS 2018
İş Makinası Operatörlüğü Kursları Devam Ediyor
28 Ekim 2015
842 kez okundu.

Develi Belediyesi ve Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Develi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü proje kapmasında; iş makinaları operatörlüğü kursları devam ediyor.

Kalifiye eleman yetiştirerek halkımıza istihdam sağlamak amacıyla iş makinaları operatörlüğü başta olmak üzere, birçok alanda halkımızın talep ve isteklerine cevap vermek amacıyla yürütülen mesleki kurslarda son olarak Kazıyıcı-Yükleyici Beko-Loder kursu 30 kursiyerin katılımıyla başlayıp 28’inin sertifika almaya hak kazanmasıyla tamamlanmıştır. 300 saat teorik, 56 saatte pratik eğitimin yapıldığı kursa Kayseri merkezden de kursiyerler katılmıştır.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Beko-Loder kursumuz hocalarımızın öncülüğünde başarıyla tamamlanmıştır. Bundan sonra devam edecek olan Ekskavatör ve Silindir Operatörlüğü kursu için kayıtlar 5 Kasıma kadar devam edecektir. Hem personelimizin hem de hemşerilerimizin eğitim kurslarından istifade edip, daha kalifiye hale gelip istihdam edilebilmelerini amaç edindiğimiz bu kurslarımızda eğitim faaliyetlerimiz devam etmektedir. Meslek sahibi olan kursiyerlerimizin, edindikleri mesleklerin hem kendilerine hem de Develimize hayırlar getirmesini dilerim, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Emin Akkuş öncülüğünde emeği geçen öğretmenlere de teşekkür ederim” diyerek alınan eğitimin önemini vurguladı.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör