Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
HAZIRAN 2018
Develide Voleybol Şöleni
5 Ekim 2015
959 kez okundu.

3. Ligde mücadele edecek olan Develi Belediyesi Voleybol Kulübü, Kayseriden Sahabiye Spor ve Nevşehirden Ürgüp Kapadokya Gençlik ve Spor Kulübünün katılımıyla gerçekleşen br günlük turnuvada Develililere tam bir Voleybol şöleni yaşattı.

İlk maç saat 12:00’da 3 set üzerinden Ürgüp Kapadokya Gençlik ve Spor Kulübü ile Develi Belediye Spor arasında yapıldı ve maçı Develi Belediye Spor 2-0 kazandı. İkinci maç ise yine aynı şekilde 3 set üzerinden Sahabiye Spor ile Ürgüp Kapadokya Gençlik ve Spor Kulübü arasında gerçekleşti; bu maçın galibi ise 2-0 lık üstünlükle Sahabiye Spor oldu. Final Maçı ise 5 set üzerinden Develi Belediye Spor ile Sahabiye Spor arasında saat 17:00’da yapıldı ve maçı 3-0’lık üstünlükle Sahabiye Spor kazandı. Oynanan maçlar sonrasındaki puan durumunda Sahabiye Spor birinci, Develi Belediye Spor ikinci ve Ürgüp Kapadokya Gençlik ve Spor Kulübü ise üçüncü oldu.

Develi halkının yoğun ilgi gösterdiği maçları Develi Belediye başkanı Mehmet Cabbar’da yakından takip ederek maç sonrasında sporculara, antrenörlere ve hakemlere böylesine güzel bir organizasyon tertip ettikleri ve voleybolun sevdirilmesi, gençlere özendirilmesi gayretlerinden dolayı teşekkür edip hediyeler takdim etti. “Takımlarımızın birbirlerini tanımaları ve eksikliklerinin farkına varmaları, en önemlisi de İlçemiz halkına voleybolu daha çok sevdirmeleri amacıyla düzenlemiş olduğumuz turnuvanın amacına uygun bir şekilde tamamlandığı kanaatindeyim” diyen Başkan Cabbar “Develi dışından davetimize icabet ettikleri için diğer takımlarımıza ayrıca teşekkür eder başarılar dilerim” diyerek, yapılan turnuvanın amacını ve önemini vurguladı.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
kayseri arçelik servisi