Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
HAZIRAN 2018
Büğleyen Develi Belediyesinde
4 Eylül 2015
852 kez okundu.

Halk arasında Büğleyen olarak bilinen Soysallı Pınarlarının olduğu mesire alanının Develi Belediyesinde devri gerçekleşti.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Kayseri Şube Müdürlüğü ile Develi Belediyesin arasında gerçekleşen protokolde, Büğleyen Mevkiinin 07.07.2015 tarihinden 07.07.2020 tarihine kadar Develi Belediyesine teslimi yapılmıştır.

Su kenarlarına komple aydınlatmanın yapılacağı, mesire alanına ayrıca yöresel ürünlerin satılacağı pazarın da kurulacağını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, ayrıca. 20 adet şemsiye ve 20 adet piknik masası ve gölgeliği yapımının da bitmek üzere olduğunu belirtti. Başkan Cabbar “Halkımızın Büğleyen olarak bildiği mesire alanımızın Belediyemize teslim çalışmasını tamamlamış bulunuyoruz. Büğleyen Mevkii doğa harikası güzelliğe sahip olmasıyla İlçemiz halkının istediği zaman rahat bir nefes almasına ve olağanüstü güzelliğini seyretmelerine imkan sağlayacaktır. Devam etmekte olan çevre düzenlemelerinin ardından İlçemiz halkının daha da rahat kullanılması sağlanacaktır. Şimdiden halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek Büğleyen Mevkiinin Develi Belediyesine teslim edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
kayseri arçelik servisi