Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
HAZIRAN 2018
Başkan Cabbar Son İftarda Çaylıca Mahallesindeydi
16 Temmuz 2015
1776 kez okundu.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi Belediyesi ve İstanbul’da faaliyet gösteren Develi Çaylıca Köyü Derneği’nin katkılarıyla hazırlanan ve Çaylıca Mahallesi sakinlerinin hep birlikte Çaylıca Mahallesi Meydanında yapılan iftar programına katıldı.

Belediye Meclis Üyelerinin, TÜMKAYDER Başkanı ve Sabah Gazetesi Spor yazarı Fatih Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, Genç Develililer Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa Şam ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, İncesu, Sarıca, Çömlekçi, Kopçu ve Çöten Mahallelerinin Dernek Başkanlarının ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı iftar programına İlçe Müftüsü Cafer Kılınç’da katılarak vaaz ve nasihatlerde bulundu. Bütün mahalle sakinlerinin meydanda kurulan masalarda yerini aldığı ve güçlü bir birliktelik görüntüsü verdiği iftar programında kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Cabbar “Böylesine katılımın yoğun ve organizasyon anlamında kusursuz olan bir birliktelik sağlayarak herkese örnek bir davranış sergilediğiniz için, başta programı tertip eden dernek yöneticilerimizi ve siz değerli hemşerilerimizi tebrik ediyor, Yüce Mevladan bu kurulan sofraya ve birlikteliğinize bereket vermesini diliyorum” dedi. Ayrıca Başkan Cabbar “Bu sergilenen güçlü birliktelik atmosferine İslam Coğrafyasının diğer beldelerinde zulüm altında olan Müslüman Kardeşlerimizin de tez zamanda kavuşmasını temenni eder, burada bulunan kardeşlerimin bu hususta özel olarak dua etmesini istirham ederim” diyerek Ramazan Ayının ve Bayramının buna vesile olması niyazında bulundu. Daha sonra söz alan TÜMKAYDER Başkanı Doğan’da böylesine güzel bir organizasyon hazırlandığı ve böylesine yoğun katılımın olduğu için emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkürlerini ilettikten sonra Başkan Cabbar’a da gerek Develi içinde gerekse Develi dışındaki organizasyonlarda göstermiş olduğu ilgi ve özveriden dolayı Çaylıca Mahallesi sakinlerinin huzurunda teşekkür etti.

Mahalle sakinleri böylesi bir organizasyon hazırlandığı için memnuniyetlerini belirtirken dernek yetkilileri de bu sene birincisi düzenlenen bu organizasyonun gelenekselleşmesi noktasında faaliyetlerini artıracaklarını belirtti. Akşam namazının kılınmasının ardından program sona erdi.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
kayseri arçelik servisi