Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
NISAN 2018
Başkan Cabbar'ın İstanbul Ziyareti
28 Haziran 2015
1205 kez okundu.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi Kaymakamı Enver Ünlü ve Seyrani Eğitim Vakfı Başkanı Suat Köylüoğlu ile birlikte İstanbul’da Develililerle bir araya geldi.

Laleli Büyük Şahinler Otelinde Develi ve Yöresi Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan Kaymakam Ünlü, Başkan Cabbar ve Suat Köylüoğlu, dernek yöneticileri ve Develililerle uzun uzun hasbihal ettiler. Dernek Başkanı Sami Dedeoğlu’nun konuşmasıyla başlayan programda daha sonra Şahinler Oteli Sahibi İsmet Şahin de bir selamlama konuşması yaptı. Programda söz alan Başkan Cabbar “Kaynaşma adına yaptığınız böylesine güzel bir organizasyonda bulunmaktan çok mutluyum. Sizler Develimizin dışarıdaki temsilcileri olarak bizlerin eli ayağı konumundasınız. Bu sebeple Sayrani Kampüsümüz için gösterdiğiniz özveri ve gayretten dolayı çok teşekkür eder, Seyani Üniversitesine kavuşana kadar gayretimizin ve mücadelemizin artarak devam etmesini temenni ederim.” dedi. Kaymakam Ünlü ise kendisinin altı yıldır Develide görev yaptığını dolayısıyla kendisini de artık fahri bir Develili olarak gördüğünü belirterek böylesine güzel bir organizasyonda davet ettikleri için dernek yöneticilerine teşekkür etti.

Bir gün sonrasında Genç Develiler Derneği’nin Yeni Bosna’da Eren Korusundaki davete katılan Develi heyeti, Dernek Başkanı Mustafa Ağca ve dernek üyeleriyle de uzun uzun hasbihal ettiler. Başkan Cabbar Develide yapılan çalışmalarla ilgili İstanbul’daki Develililere bilgiler veren bir konuşma yaptı. Böylesine güzel organizasyon yaptıkları için teşekkürlerini de ileten Başkan Cabbar “Bu programlar Develiyle İstanbul’daki hemşerilerimizin gönül köprüleridir” diyerek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. “Sizlere Aşağı Everek ’ten, Fenese ’den, Aygösten’den ve Develi’nin her bir köşesinden selam getirdim” diyerek sözlerine başlayan Kaymakam Ünlü, “Develi sevdalısı bunca insanı bir arada görmek mutluluk verici” diyerek tebriklerini iletti.

Develi’ye Turizm Lisesi yaptıracak olan hayırsever hemşerimiz Fahri Mor ile bir araya gelen Develi heyeti diğer hayırsever işadamlarımızla ve Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’yla da bir araya gelerek, Develi üzerine uzun uzun sohbetler edip, fikir alışverişinde bulundular.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
pastırma