13°C Başkan Cabbar ve Başkan Turan’dan Saray Halıya Ziyaret, Develi Belediyesi
Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
13°C
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
KASıM 2018
Başkan Cabbar ve Başkan Turan’dan Saray Halıya Ziyaret
8 Kasım 2018
60 kez okundu.

BAŞKAN CABBAR VE BAŞKAN TURAN’DAN SARAY HALIYA ZİYARET
Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Ak Parti Develi İlçe Başkanı Osman Turan’la birlikte Saraylı Halı fabrikasını ziyarette bulundu.
Saray halının Develi’deki hemşerilerimizin en büyük ekmek kapısı olduğunu ve binlerce ailenin geçim kaynağı olduğunu belirten Başkan Cabbar “Ekonomik darbe planlarıyla Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışanlar bu tür saldırılara hiçbir zaman boyun eğmeyecek kadar güçlü bir ülkedir. Baştaİlçemiz olmak üzere ülke ekonomisine ve istihdama yıllarca destek olan Saray Halı fabrikamızın her zaman yanındayız Saray Halı fabrikamızdan gelen ricalar bizim için emir niteliğindedir” dedi. Başkan Cabbar ayrıca “Develi’de halka fayda ve hizmet sağlayan tüm kurum ve kuruluşlarla karşılıklı ziyaretlerde bulunarak belediyeyi ilgilendiren konulardaki talep ve gereksinimleri doğrultusunda her zaman desteklerimiz devam edecektir. Tüm çalışanlara işlerinde kazasız belasız çalışmalar ve kolaylıklar dileyerek üzerimize düşen her konuda gerekeni yapmaya hazırız “dedi
Saray halı fabrikasının idarecileriyle sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunan Başkan Cabbar ve Başkan Turan’a Saray Halı İdarecileri her daim Develi Belediyesinin desteğini yanlarında hissettiklerini söyleyerek bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.
Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör