Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
MAYıS 2018
Çöten Mahallesinde Kutlu Doğum Programı Düzenlendi
29 Nisan 2015
1264 kez okundu.

Çöten MahallesiKur'an Kursu Öğreticisi Emine Şahan'ın yaptığı programa konuşmacı olarak Prof. Dr. Lütfullah Cebeci, İlçe Müftüsü Cafer Kılınç, Yahyalı Müftülük Şefi Behlül Kurtoğlu katıldı. İlçe Kaymakamı Enver Ünlü, Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Milli Eğitim Müdürü Ali Arslan ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı programa mahalle sakinlerinin de katılımı yoğundu.

İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan program, İlçe Müftüsü Cafer Kılınç, Yahyalı Müftülük Şefi Behlül Kurtoğlu’nun selamlama konuşmasından sonra, kuran tilaveti, ilahi öğrencileri tarafından ilahiler ve şiirler okunması ve Prof. Dr. Lütfullah Cebeci’nin konuşması ile devam etti.

Program sırasında öğrenciler arasında düzenlenen salavat yarışması sonucu ödül hak eden öğrencilere İlçe Kaymakamı Enver Ünlü, Belediye Başkanı Mehmet Cabbar Prof. Dr. Lütfullah Cebeci, , İlçe Müftüsü Cafer Kılınç, Yahyalı Müftülük Şefi Behlül Kurtoğlu ve Milli Eğitim Müdürü Ali Arslan tarafından hediyeler verildi.

Program sonunda ise İlçe Kaymakamı Enver Ünlü, Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Prof. Dr. Lütfullah Cebeci, İlçe Müftüsü Cafer Kılınç, Yahyalı Müftülük Şefi Behlül Kurtoğlu, Milli Eğitim Müdürü Ali Arsaln’a buket çiçek takdimi, katılan vatandaşlar ve öğrencilere ise gül takdimi yapıldı.

Program Çöten Mahallesi halkı ve Kuran Kursu tarafından hazırlanan yemeğin hep birlikte yenmesi ile son buldu.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör