Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
HAZIRAN 2018
İş Makinaları ve Mesleki Eğitim Kursları Protokolü İmzalandı
24 Mart 2015
1102 kez okundu.

Develi Belediyesi ve Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Develi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü proje kapmasında;
İş makinaları operatörlüğü ve mesleki eğitime yönelik düzenlenecek kurslarla ilgili kurumlar arasında eğitim protokolü imzalanmıştır.

Halkımıza istihdam sağlamak amacıyla iş makinaları operatörlüğü başta olmak üzere, birçok alanda halkımızın talep ve isteklerine cevap vermek amacıyla mesleki kurslar planlanarak açılacaktır.Bu kurslarla halkımızı iş alanlarında istihdama yönelik iş ve meslek edindirme amacıyla düzenlenecek eğitim programları halkımıza duyurulacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Arslan; Protokol yapılması ile ilçemizde mesleki eğitim alanında ihtiyaç, talep ve kalifiye eleman açığını karşılamak amacıyla bu tip girişimlere ihtiyaç duyulduğunu ve bu alandaki çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Develi Belediye Başkanı Sayın Mehmet Cabbar; Bu eğitim protokolü sayesinde ilçemizde ihtiyaç duyulan iş kollarına kalifiye eleman sağlamak amacıyla meslek eğitim verilerek istihdam edilebilirliklerine katkı sağlamaktır. Belediyemiz personeli de bu kurslardan yararlanarak çalıştıkları birimlerde halkımıza daha iyi hizmet verebilmeleri ve hizmet standardını yükseltmeleri planlanmaktadır, protokolün İlçemize hayırlı olmasını dilerim dedi.
Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
kayseri arçelik servisi