Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
MAYıS 2018
Başkan Vekili Müderrisoğlu'ndan Kar Çalışmaları İle İlgili Açıklama
21 Şubat 2015
999 kez okundu.

Başkan Cabbar’ın Develi dışındaki programlarda olmasından dolayı Develi Belediye Başkan Vekilliğini sürdüren Meclis Üyesi Kamil Müderrisoğlu, Develi Belediyesi karla mücadele ekiplerinin 3 günlük yoğun kar yağışı dolayısıyla gösterdikleri çalışmalara ilişkin beyanatta bulundu.

“Malumunuz 18 Şubat Çarşamba Günün sabahı mesai saati öncesi aniden bastıran kar yağışı oldu. Mesai ile birlikte trafik yoğunluğu artınca Cumhuriyet Meydanı ve Hadibey Caddesinde sıkıntılar yaşandı. Bizler ve trafiğe çıkan vatandaşlarımız beklenmedik şekilde karla karşılaşınca hazırlıksız yakalandık. Şunu da belirtmeliyim ki, ne şartta olursa olsun görevli olanlar görevlerinin başında hazırlıklı bulunmaları gerekip insanımıza sıkıntı yaşatmamaları gerekirdi.

Belediye ekiplerimiz dört koldan greyder, kepçelerimiz ve işçilerimizle kar temizliğine başladılar. Ana yollarımız ve çarşılarımızdaki yaya yollarımız kardan temizlendi. Bilahare mahallelerimizdeki çalışmalarımız devam ettirildi. Peş peşe 3 gün gece ve gündüz karla mücadele ekiplerimiz görevlerinin başında oldular. Büyükşehir Belediyemizin ekipleri de ilçe merkezinin dışındaki mahallelerde çalışmalarını sürdürdüler. Ve toplamda yapılan mesafe 3 bin km yi bulmaktadır. Ayrıca kumla karışık yapılan tuzlama çalışması da 200 ton civarındadır.

Çalışan ekiplerimize gayretlerinden, hemşerilerimize göstermiş oldukları anlayıştan dolayı teşekkürlerimiz arz ediyorum. Bu yağan karın ilçemize bereketler getirmesini diliyorum”

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör