Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
EKIM 2018
Başkan ÇELİK ve Başkan CABBAR Çalışmaları Yerinde İnceledi
13 Kasım 2017
524 kez okundu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik ve Develi Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar, Yeni Pazar yeri ve Kozan Caddesindeki Sıcak asfalt çalışmalarını yerinde ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Yapımı Tamamlanan Yeni Pazar Yerinde incelemelerde bulunan Başkan Çelik” Cabbar başkanımızla el ele gönül gönüle Develimize güzel Hizmetler yapmaya devam ediyoruz. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz Develi güzelleşiyor daha da güzel olacak inşallah derken Başkan CABBAR da” Daha güzel bir Develi anlayışıyla çıktığımız hizmet yolunda çalışmalarımız ilçemizin dört bir yanında devam ediyor. Bugün hemşerilerimize verdiğimiz Yeni pazar yeri sözümüzü yerine getirmenin mutluluğu içindeyiz.
Pazar Yeri projemizde olduğu gibi şuan ekiplerimizin asfaltlama çalışmalarına devam ettiği Kozan caddemizin yapılmasında bizlere destek veren ve yaklaşık 6 bin ton asfalt atarak caddemizi güzelleştiren ve destek elini hiçbir zaman Develi’mizden çekmeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik ve ekibine teşekkür ediyorum ”dedi.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör