Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
NISAN 2018
İlçe Güvenlik Danışma Kurlu Toplantısı Yapıldı
29 Mart 2017
630 kez okundu.

Develi Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı, Develi Kaymakamı Murat Duru’nun önderliğinde Kaymakamlık binası toplantı salonunda yapıldı.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar da olmak üzere Develi’deki resmi kurum ve kuruluşların yetkililerinin yanı sıra sivil toplum örgütleri ve oda temsilcilerinin de katıldığı toplantı öncesinde Develinin Türkiye ortalamasının çok üzerinde emniyete sahip olduğunu belirten Kaymakam Duru “Her platformda söylediğim gibi Develimiz tam bir huzur kentidir. Vatanına, mukaddesatına sahip çıkan insanlarımızın daha da yaşam kalitelerini artırmak için yaptığımız toplantının İlçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. “İnsanın olduğu yerde huzur ve mutlulukla birlikte sorun da mevcuttur” diyerek sözlerine başlayan Başkan Cabbar, kamu güvenliğinin artması için başta sivil toplum kuruluşları olmak üzere herkesin kolluk güçlerine yardımcı olmaları gerektiğini vurguladı.

Toplantı başta Emniyet Müdürlüğü olmak üzere kurum ve kuruluşların güvenlik anlamında ne gibi tedbirler aldığı ve önümüzdeki süreçte neler yapılabileceğini anlatarak istişare etmesiyle devam etti.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
pastırma