Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
HAZIRAN 2018
Başkan Cabbar'dan Dünya Snowboard Şampiyonasına Ziyaret
5 Mart 2017
735 kez okundu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Erciyes A.Ş. ve Türkiye Kayak Federasyonu işbirliğiyle Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) tarafından düzenlenen FIS Snowboard Dünya Kupası'nın finali Erciyes Kayak Merkezi Develi Kapı’da başladı.

İstikbal ana sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyona, 19 ülkeden 104 sporcu katıldı. Carezza ( İtalya), Rogla ( Slovenya), Bansko ( Bulgaristan), Bokwang ( Kore) ve Kazan'da ( Rusya) yapılan yarışların final etabı niteliği taşıyan etkinlikte Erciyes'in kazananı ve 2016-2017 kış sezonunun dünya şampiyonu belirlenecek. Elemeler sonucunda 32 sporcunun final etabına kaldığı organizasyonda, toplam 165 bin lira değerindeki para ödülü yarışmacılar arasında bölüştürülecek.

Turnuvaya katılarak sporculara başarı dileklerini ileten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Uluslararası bir turnuvaya ev sahipliği yapmak Develimiz için önemli bir kazanımdır. İnşallah bundan sonraki süreçlerde Develimiz Erciyes Kayak Merkezine olan yakınlığından dolayı çok önemli katma değerler elde edecektir” diyerek ev sahibi olarak Develilileri turnuvayı izlemek için Develi Kapı’ya beklediğini belirtti.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
kayseri arçelik servisi