Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
MAYıS 2018
Develi Belediyesi Kayak Sporcularından Büyük Başarı
10 Şubat 2017
863 kez okundu.

8-9 Şubatta Erzurum’da düzenlenen Snowboard 2. Etap yarışmalarında Develi Belediye Spor Kulübü sporcuları başarı ile döndüler.

Türkiye Snowboard Şampiyonası öncesi Erzurum Palandöken’de yapılan 2. Etap yarışlarına Kayseri’yi temsilen Develi Belediye Spor Kulübünden 9 sporcu katılmış ve Türkiye şampiyonası öncesi büyük başarı sağladılar. Kayseri Bölge şampiyonası snowboard yarışmalarında Develi Belediye Spor Kulübü Kayak Sporcuları 7 madalya kazanarak il birincisi olmuş ve 11 sporcusu ile 8-9 Şubatta Erzurum’da düzenlenen Snowboard 2. Etap yarışmalarına katılmaya hak kazanmışlardı.  Yarışma 8 Şubatta yapılan kısa slalom ve 9 Şubatta yapılan uzun slalom yarışları sonucunda Develi’den 3 sporcu başarı elde ederek Türkiye Şampiyonası öncesi moralli döndüler.

Miray Özsoy U13 kategorisi küçük slalomda 3 üncü, büyük slalomda 1 inci, Nisa Özsoy U13 kategorisi küçük slalomda 1 inci, büyük slalomda 3 üncü, Azra Özsoy U15 kategorisi küçük slalomda 3 üncü, büyük slalomda 3 üncü olarak başarı elde ettiler.

Develinin günden güne sporda özellikte de kayak sporunda başarısının hızla arttığını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “kayak sporcularımızın yine bir başarı ile İlçemize dönmeleri bizleri ziyadesiyle sevindirmiştir. İnşallah gelecek yıllarda yapacağımız yatırımlarla bu başarıyı bir çıta daha yükselterek daha fazla sporcu ile daha fazla başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum. Develimizin inşallah başarılı sporcular yetiştiren bir İlçe olması için var gücümüzle gayret edeceğiz.  Müsabakalarda başarı kazanmış yavrularımızı gözlerinden öpüyor, şahsım ve tüm Develililer adına tebrik ediyorum” dedi.

 

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör