Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
HAZIRAN 2018
Develi 2017 Yatırımları İçin İstişare Toplantısı Yapıldı
15 Aralık 2016
859 kez okundu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017 yılında Develi’ye yapılacak yatırımları planlamak için Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan ve Develi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Temur’un katılımıyla Erciyes'te bir toplantı yapıldı.

Büyükşehir Belediye Başkan Çelik’e Başkan Cabbar Develi 2017 yılı yatırım dosyası sundu. 2017 yılında yapılacak olan yatırımların olduğu dosyayı Başkan Çelik inceledi.

Yapılan istişarelerden sonra Başkan Çelik “2017’yi planlarken ilçe belediye başkanlarının tavsiyelerini alıyoruz ve 2017 hizmet döneminde hangi yatırımların yapılacağını tespit ediyoruz. Develi ilçesine alt ve üst yapıda çok önemli hizmetler yaptık. Doğal gazın Develi'ye gelmesiyle birlikte tüm alt yapıyı yeniledik. Ardından Karayolları ile Erciyes çevre yolu arasında bulunan ana caddenin asfaltını tamamladık. İnşallah 2017 yılında da Develi’mize desteğimiz devam edecek" diye konuştu.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar da her zaman Büyükşehir'in desteğini aldıklarını ifade ederek "Bugüne kadar ne zaman gelsek boş çevirmediniz. Elinizdeki imkanlarla isteklerimize cevap verdiniz. Destekleriniz nedeniyle teşekkür ediyorum. 2017'de de desteklerinizin devamını bekliyoruz" dedi.

Görüşme sırasında ayrıca Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e kendi portresinin bulunduğu bir tablo hediye ederek, 15 Temmuz Demokrasi Nöbetlerinde Develi isimli dergiyi takdim etti.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
kayseri arçelik servisi