Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
MAYıS 2018
Okul Öncesi Dönem Model ve Tasarım Sergisi Açıldı
15 Aralık 2016
836 kez okundu.

Erciyes Üniversitesi Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu öğretim görevlileri ve öğrencileri tarafından Develi Belediyesi Mustafa Aksu Kültür Merkezinde ‘‘Haydi Çocukluğa’’ adlı sloganla okul öncesi model ve tasarımları sergisi açıldı.

Serginin açılışı Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Hüseyin Şahin Meslek Yüksek Okulu Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Değirmendereli tarafından gerçekleştirildi. Açılış sonrası sergi katılımcılar tarafından gezildi. Başkan Cabbar Sergi stantlarını gezerek sergideki materyaller hakkında öğretim görevlilerinden ve öğrencilerden bilgi aldı. Büyük bir ilgiyle öğrencilerin anlattıklarını dinleyen Başkan Cabbar bütün stantları gezdi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ‘‘Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksek Okulu Öğretim görevlileri ve öğrencilerin yapmış oldukları sergi, gerçekten beyin fırtınası gerektiren ve emek sarf edilen özverili bir çalışma. Bizlere düşen görev, öğrencilerin fiziki çalışma ortamlarını sağlayarak onların daha verimli olmalarını ve kendilerini gerçekleştirmelerine fırsat vermektir. Ben sergiyi büyük bir keyifle gezdim. Adeta çocukluğuma gittim. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Develili hemşerilerimizi ve çocuklarımızı sergiyi gezmeleri için davet ediyorum” dedi.
Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör