Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
MAYıS 2018
Develide Resmi Bayramlaşma Cumhuriyet Meydanında Yapıldı
12 Eylül 2016
910 kez okundu.

Develi’de Kurban Bayramı resmi bayramlaşma Develi Kaymakamlığı ve Develi Belediye Başkanlığı işbirliği ile organize edilen program İlçe Protokolünün yanı sıra Meclis üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İlçe STK Temsilcileri, Daire Müdürleri, Belediye Müdürleri ve Develi Halkının katılımıyla gerçekleştirildi.

Bayramlaşma programı Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın konuşmasıyla başladı. Başkan Cabbar konuşmasında “Mübarek Kurban Bayramına kavuşmamız ve bayramın sükûnet ve huzurlu bir ortamda geçmesinden dolayı Rabbime hamd ediyorum. Yerli ve yabancı düşmanlarımızın görmek istemediği bu tablonun, bu kardeşliğimizin yurdumuzun diğer yerlerinde de tesis edilmesi niyazında bulunuyor, bütün hemşerilerimizin bayramını tebrik ediyorum” diyerek 15 Temmuz’da kalkışılan hain darbe teşebbüsünde şehit olanlara Allah’tan rahmet, gazilere ise acil şifalar diledi. Develi Kaymakamı Murat Duru ise “Huzur kenti olan Develimizde siz kardeşlerimle huzurlu bir şekilde bayramımı yaşıyor olmaktan dolayı çok mutluyum. İnşallah bu gösterdiğimiz kardeşlik yurdumuzun diğer yerlerine de örnek olur da huzur ve refah içerisinde yaşayabiliriz” mesajını verdi.

Programın ikinci kısmında ise protokol üyeleri İlçe Emniyet Müdürlüğünü, Develi Devlet Hastanesini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör