Develi Belediyesi
Bizi sosyal medyada takip edin
AnasayfaSite Haritasıİletişim
Aşık Seyrani
Develi'de şu anda hava sıcaklığı
Duyurular
Sol Menü Alt
NISAN 2018
İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası Kutlamaları
10 Aralık 2014
1491 kez okundu.

10 Aralık 1966 yılında Evrensel İnsan Hakları Bildirgesinin yayınlanmasında dolayı İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası kutlamaları Develi Milli Eğitim Müdürlüğünce Şehit Üsteğmen Ömer Mavi Ortaokulu tarafından Develi Belediyesi Mustafa Aksu Kültür Merkezinde yapıldı.

 İlçe Protokolünün de katıldığı programa öğrencilerden ve halktan da katılım yoğundu. İlçe Protokolü salon girişinde öğrencilerin İnsan Hakları konulu resimlerini inceledikten sonra program saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı. Okul Müdürü Mahir Doğan’ın açılış ve selamlama konuşmasından sonra Sosyal Bilgiler Öğretmeni Enes Çakmak İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi ve adaletsizlikler üzerine hakkında dinleyiciler özet bilgiler verdi.   Şiir, skeç, kısa film ve insan hakkı ile ilgili röportajların olduğu programda okul korosunun seslendirdiği şarkılar coşkuyla dinlendi.

            Programın sonunda ise afiş, şiir ve kompozisyon dalında dereceye giren öğrencilere ödüllerini İlçe Kaymakamı Enver Ünlü, İlçe Garnizon Komutanı Erdoğan Mutlu ve Belediye Başkanı Mehmet Cabbar verdi. İlçe protokolü programın sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Duyuru ve Haber Arşivi
Faydalı Bağlantılar
Develi Kaymakamlığı
Develi Ticaret Odası
Develi İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
Develi İlçe Eğitim Müdürlüğü
Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Valiliği
Önemli Telefonlar
İletişim
Ulaşım : İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Telefon: 0 (352) 621 60 41
Çizgi
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2014 Web tasarım medyatör
pastırma